wtorek, 22 sierpnia 2017

Obrazy z serca malowane ! 16.11.17r


Ponownie spotykamy się na krótkim warsztacie Vedic Art w Białymstoku.

Vedic Art to twórcza metoda rozwoju świadomości i pobudzania kreatywności w każdej dziedzinie życia poprzez malowanie intuicyjne. Została opracowana przez szwedzkiego malarza Curta Källmana w oparciu o wiedzę zawartą w hinduskich świętych księgach -Wedach. Wiedzy kompletnej o wszechświecie i o człowieku, jego tożsamości i potencjale. Polega na stopniowym zapoznawaniu się z 17 zasadami i otwieraniu się na zawartą w nich mądrość. Zasady te są jak klucze, którymi możemy otworzyć dostęp do naszego wnętrza. Łączą się ze sobą jak ogniwa łańcucha, w którym każde następne rodzi się z potrzeb poprzedniego.
Vedic Art. to droga do samopoznania, wolności i miłości do siebie, do życia. To sposób na pozbycie się tkwiących w nas ograniczeń. Daje chwilę refleksji na temat obecnego miejsca w życiu i celu do którego zmierzamy. Rozwija fantazję i wyobraźnie. Ułatwia podejmowanie właściwych decyzji. Umożliwia wyrzucenie na płótno swoich żalów, złości, lęków ale także ujawnienie tego co kochamy i za czym tęsknimy.

Na spotkaniu opowiem o metodzie, jak powstawała i na czym polega. Będzie można sprawdzić swoją kreatywność poprzez rysunek oraz namalować na płótnie swój własny obraz.

Miejsce spotkania: BOHO – Kawiarnia Artystyczna
Białystok ul. Sienkiewicza 50

Termin :    16.11.2017r

                   godz.18.00-20.00

Koszt : 35zł

Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia i pytania proszę przesyłać do środy 15.11..2017 na adres grace.art@op.pl lub telefonicznie pod numer 888 899 505

Zapraszam serdecznie !

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza