niedziela, 13 kwietnia 2014

O sobie...Vedic art pojawił  się w moim życiu w momencie , w którym poszukiwałam metody pozwalającej łączyć malarstwo z rozwojem osobistym. Czyli połączyć dwie moje największe pasje , którymi interesowałam się od zawsze.  Metody która ,przy pomocy farb i pędzla pozwoli dotrzeć do własnego  wnętrza , poznać swoje słabe i mocne strony i zadecydować jak chcę żyć ? Kolorowo ,twórczo z pasją czy szaro , ponuro , nie znając  sensu swojego istnienia. Uczestnicząc w pierwszych warsztatach wiedziałam, że moja przygoda z vedic art. będzie miała dalszy ciąg .
Z wykształcenia jestem pedagogiem .Skończyłam także dwuletnią szkołę plastyczną o specjalizacji projektowanie graficzne – grafika komputerowa.  Rozwojem osobistym i duchowym zajmuję  się od ponad dwudziestu lat . Poszukuję i praktykuję różne metody pozwalające człowiekowi zmienić swoje życie i odzyskać swój pełen potencjał.   Bardzo bliska jest mi filozofia huny oraz metoda

ho’oponopono. Uczestniczyłam w warsztatach prowadzonych przez Serge Kahili Kinga , Anny Kligert oraz Danieli Czarskiej. Jestem też trenerem dekodyki , metody która w szybki i skuteczny sposób pozwala usuwać błędne kody z podświadomości i odzyskiwać własną tożsamość. Prowadzę w Białymstoku cykliczne warsztaty ,,Żyj radośnie !’’ w czasie których   uczestnicy mogą przyjrzeć się sobie , swoim przekonaniom i wierzeniom oraz praktycznie usunąć negatywne kody, które nie pozwalają im żyć w taki sposób  jaki chcą.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza